Znajdź nas na facebooku
Unośno-przesuwne drzwi balkonowe z PVC, nazywane popularnie drzwiami HST, wyrób powszechnie stosowany w innych krajach.
Zobacz więcej

Nowoczesne profile o szerokości zabudowy 82 mm. Zastosowanie uszczelki środkowej w progu polepsza właściwości termiczne i akustyczne Twoich okien.
Zobacz więcej

System profili pięciokomorowych o głębokości zabudowy 73mm, oraz grubością ścianek zewnętrznych 2.8mm (klasa A).

Zobacz więcejStrona główna O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ANPOL"  powstało w 2000 roku w Staszowie z inicjatywy głównego udziałowca i obecnego właściciela firmy Pana Andrzeja Kosióra i zostało zarejestrowane do prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy w Staszowie ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 3581.  Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP) 866-000-53-09, numer identyfikacji REGON : 291155582.

Firma "ANPOL"  jest autoryzowanym producentem okien i drzwi z tworzyw sztucznych (polichlorku winylu PCV) w systemie BRUGMAN zgodnie z aprobatami technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Posiadamy również Świadectwa Badań naszych wyrobów wykonane przez niezależne Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej. Nasze wyroby są bezpieczne, ekologiczne i posiadają atesty higieniczne. Adresatami naszych wyrobów są odbiorcy instytucjonalni, jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorcy, firmy remontowo-budowlane oraz odbiorcy indywidualni. Posiadane przez nas certyfikaty autoryzowanego producenta i świadectwa z badań laboratoryjnych naszych wyrobów oraz listy referencyjne potwierdzają nasze osiągnięcia w zakresie produkcji wysokiej jakości. Systematyczne inwestycje i prace modernizacyjne zakładu pozwalają nam jako producentowi realizować w pełni zamówienia naszych klientów o bardzo wysokich wymaganiach rynkowych. Uruchomienie w lipcu 2003 roku nowej hali produkcyjnej wraz z nowoczesną linią technologiczną pozwoliło nam dwukrotnie zwiększyć produkcję uzyskując tym samym znaczną poprawę ergonomii pracy oraz warunków bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników.

Od kilku lat znajdujemy się w czołówce firm w branży, którą reprezentujemy. Naszą produkcję opieramy o najwyższej klasy surowce i materiały. Zaliczyć do nich można wysokogatunkowe profile PVC firmy BRUGMANN, PILKINGTON oraz EFFECTOR oraz okucia wiodącego na rynku producenta, jakim jest firma WINKHAUS. Wykonujemy najbardziej skomplikowane zamówienia i projekty. W tym zakresie wykorzystujemy potencjał ludzki, którego wiedza, doświadczenie oraz identyfikowanie się z firmą staje się naszym mocnym filarem.

Oprócz produkowanych przez nas wysokiej jakości okien i drzwi z tworzyw sztucznych w nowoczesnej technologii i oryginalnym wzornictwie, adresujemy naszym Klientom szereg usług dodatkowych podwyższających standard oferowanych wyrobów.

Dotychczasowe działania naszej firmy zostały uhonorowane w 2002 roku przez Staszowską Izbę Gospodarczą "STAMBUŁKĄ STASZOWSKĄ" - specjalnym wyróżnieniem w dowód uznania za osiągnięty postęp i rozwój technologiczno-organizacyjny za rok 2002. W roku 2004 nasza firma została uhonorowana I miejscem w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej - 2004"

P.P.H.U. ANPOL Andrzej Kosiór
28-200 Staszów
NIP:
866-000-53-09
REGON: 291155582
tel. 15 864 21 44
fax. 15 864 70 18wywołano: 606127 razy
Główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Referencje   |   Do pobrania   |   Blog
Copyright (c) 2016