Znajdź nas na facebooku
Unośno-przesuwne drzwi balkonowe z PVC, nazywane popularnie drzwiami HST, wyrób powszechnie stosowany w innych krajach.
Zobacz więcej

Nowoczesne profile o szerokości zabudowy 82 mm. Zastosowanie uszczelki środkowej w progu polepsza właściwości termiczne i akustyczne Twoich okien.
Zobacz więcej

System profili pięciokomorowych o głębokości zabudowy 73mm, oraz grubością ścianek zewnętrznych 2.8mm (klasa A).

Zobacz więcejStrona główna system drzwi przesuwnych

System drzwi przesuwnych

evolutionDrive: HST. Drzwi balkonowe, unośno-przesuwne.

Unośno-przesuwne drzwi balkonowe z PVC, nazywane popularnie drzwiami evolutionDrive: HST, wyrób powszechnie stosowany w innych krajach, u nas jest jeszcze nadal czymś o czym wiele się mówi, dużo pisze, a niewielu go widziało. Można powiedzieć, że jest to produkt, który wymaga producenta doskonałego, producenta dysponującego odpowiednią wiedzą techniczną i technologiczną. Nie jest to również produkt, którego będą poszukiwać inwestorzy, dla których jedynym wyznacznikiem i celem nadrzędnym jest budowanie z najtańszych dostępnych materiałów. Drzwi evolutionDrive: HST, to produkt przeznaczony przede wszystkim dla inwestorów wymagających. Wymagających wysokiej jakości wyrobów po to, by w finalnym efekcie otrzymać budynek całkowicie zgodny z ich oczekiwaniami użytkowymi, a przede wszystkim funkcjonalnymi w zakresie optymalnego wykorzystania powierzchni mieszkalnej i możliwości jej samodzielnego kształtowania. Drzwi evolutionDrive: HST można określić jako produkt oferowany przez doskonałych, wymagającym.


  

Potężna, szklana powierzchnia Drzwi evolutionDrive: HST kreuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i jest bardzo estetyczna.

Okucie Drzwi evolutionDrive: HST w pozycji zamkniętej cechuje się dużą szczelnością, natomiast w pozycji otwartej umożliwia dopasowanie szerokości otwarcia skrzydła do aktualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki m.in. seryjnie montowanej mikrowentylacji.

Niewielki wysiłek - duży efekt. Niewielka wysokość progu w tym rozwiązaniu umozliwia swobodne przemieszczenie się z zewnątrz do wewnątrz pomieszczenia. Próg ten nie stanowi bariery, nawet w przypadku osób niepełnosprawnych.

Mniejsza strata energii, większy komfort. Niski, estetyczny próg, HS PORTAL ma jeszcze jedna zaletą nie do przecenienia - jego nowa konstrukcja bardzo skutecznie ogranicza straty ciepła.

Zalety Drzwi evolutionDrive: HST, które widać na pierwszy rzut oka:

  • Energooszczędny próg bez barier;
  • Pewna, komfortowa i łatwa obsługa skrzydeł o ciężarze nawet do 400 kg;
  • Seryjnie montowana mikrowentylacja sterowana klamką;
  • System bezpieczeństwa - łatwy do rozpoznania nawet dla klasy WK2.


Katalog evolutionDrive: HST - (poniżej do zobaczenia) - do pobrania tutaj (pdf)

hst1hst2


Przykłady drzwi evolutionDrive: HST:

11011
234
678
9

wywołano: 606145 razy
Główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Referencje   |   Do pobrania   |   Blog
Copyright (c) 2016