Znajdź nas na facebooku
Unośno-przesuwne drzwi balkonowe z PVC, nazywane popularnie drzwiami HST, wyrób powszechnie stosowany w innych krajach.
Zobacz więcej

Nowoczesne profile o szerokości zabudowy 82 mm. Zastosowanie uszczelki środkowej w progu polepsza właściwości termiczne i akustyczne Twoich okien.
Zobacz więcej

System profili pięciokomorowych o głębokości zabudowy 73mm, oraz grubością ścianek zewnętrznych 2.8mm (klasa A).

Zobacz więcejOkucie przesuwne duoPort SK - NOWOŚĆ
Najnowsze okucie Winkhausa pozwala okuwać okna uchylno-przesuwne o wysokości do 2700mm i ciężarze do 200 kg. Nowa konstrukcja wózków zapewnia płynne i bezszmerowe przesuwanie się skrzydła. Zintegrowane szczotki czyszczące i niski próg to kolejne udogodnienia podnoszące wygodę użytkowania.
Przeszklenia sięgające od podłogi do sufitu to rozwiązanie eleganckie, nowoczesne i coraz bardziej popularne.
Więcej…
 
 
Okucie przesuwne-duoPort PAS
Innowacyjne okucie przesuwne duoPort PAS nadaje oknom przesuwnym nowy wymiar funkcjonalny. Wprowadzona przez firmę Winkhaus funkcja wietrzenia przy skrzydle równolegle odsuniętym od ramy umożliwia naturalną, równomierną wymianę powietrza także podczas nieobecności domowników. Obsługa jest intuicyjna i wyjątkowo komfortowa.
Więcej…
 
 
Okucia przesuwne duoPort S
Okucie przesuwne duoPort S, polecane szczególnie do okien eksportowanych na rynki hiszpański i włoski, jest przystosowane do skrzydeł o wadze do 140 kg. Wózki z wysokiej jakości łożyskami igiełkowymi zapewniają płynny i lekki przesuw skrzydła. Okucie stosuje się w połączeniu ze standardową klamką okienną. Dzięki zasuwnicy z niewielkim rozstawem osi klamki do czoła zasuwnicy okucie przystosowane jest w szczególności do wąskich profili, często używanych w konstrukcjach przesuwnych.
Więcej…
 
 
ActivPilot Comfort PADS
Nowy standard okuć do okien łukowych i trapezowych
Konstrukcje okienne o nietypowych kształtach jak łuki i trapezy nie należą do łatwych w realizacji. Są to okna wymagające bardzo dokładnego wykonania i montażu oraz regularnego serwisu w trakcie użytkowania. Niestety są też częstym powodem reklamacji.
Więcej…
 
 
ActivPilot Concept
System activPilot firmy Winkhaus łączy w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia autoPilot. Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te uległy znacznym modyfikacjom.
Więcej…
 
 
SELECT - chowane zawiasy
Moda na duże przeszklenia i wąskie profile, zwiększone zainteresowanie oknami o podwyższonej energooszczędności i dźwiękochłonności to najnowsze tendencje w budownictwie. Do takich rozwiązań potrzebne są wyjątkowo wytrzymałe okucia, zwłaszcza gdy okna wyposażone są w potrójne pakiety szybowe.
Więcej…
 
 
wywołano: 606114 razy
Główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Referencje   |   Do pobrania   |   Blog
Copyright (c) 2016