Znajdź nas na facebookuBluevolution

Nowoczesne profile o szerokości zabudowy 92 mm z ulepszoną izolacją cieplną oraz odporniejsze na warunki termiczne, ze względu na większe komory wentylacyjne.
Zobacz więcej
Brugmann AD

System profili pięciokomorowych o głębokości zabudowy 73mm, oraz grubością ścianek zewnętrznych 2.8mm (klasa A).

Zobacz więcej
Gealan S9000

Profil sześciokomorowy o głębokości 83mm, oraz spójnym systemem rozmieszczenia uszczelek. Doskonała izolacja akustyczna i termiczna.

Zobacz więcej
Gealan S8000IQ

Sześciokomorowy profil o głębokości równej 74mm zapewnia dobrą izolację cieplną i akustyczną oraz łatwą pielęgnację dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu.
Zobacz więcejStrona główna O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ANPOL"  powstało w 2000 roku w Staszowie z inicjatywy głównego udziałowca i obecnego właściciela firmy Pana Andrzeja Kosióra i zostało zarejestrowane do prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy w Staszowie ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 3581.  Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP) 866-000-53-09, numer identyfikacji REGON : 291155582.

Firma "ANPOL"  jest autoryzowanym producentem okien i drzwi z tworzyw sztucznych (polichlorku winylu PCV) w systemie BRUGMAN oraz GEALAN zgodnie z aprobatami technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Posiadamy również Świadectwa Badań naszych wyrobów wykonane przez niezależne Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej. Nasze wyroby są bezpieczne, ekologiczne i posiadają atesty higieniczne. Adresatami naszych wyrobów są odbiorcy instytucjonalni, jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorcy, firmy remontowo-budowlane oraz odbiorcy indywidualni. Posiadane przez nas certyfikaty autoryzowanego producenta i świadectwa z badań laboratoryjnych naszych wyrobów oraz listy referencyjne potwierdzają nasze osiągnięcia w zakresie produkcji wysokiej jakości. Systematyczne inwestycje i prace modernizacyjne zakładu pozwalają nam jako producentowi realizować w pełni zamówienia naszych klientów o bardzo wysokich wymaganiach rynkowych. Uruchomienie w lipcu 2003 roku nowej hali produkcyjnej wraz z nowoczesną linią technologiczną pozwoliło nam dwukrotnie zwiększyć produkcję uzyskując tym samym znaczną poprawę ergonomii pracy oraz warunków bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników.

Od kilku lat znajdujemy się w czołówce firm w branży, którą reprezentujemy. Naszą produkcję opieramy o najwyższej klasy surowce i materiały. Zaliczyć do nich można wysokogatunkowe profile PVC firmy BRUGMANN oraz GEALAN polska, szyby zespolone firmy, PILKINGTON oraz EFFECTOR oraz okucia wiodącego na rynku producenta, jakim jest firma WINKHAUS. Wykonujemy najbardziej skomplikowane zamówienia i projekty. W tym zakresie wykorzystujemy potencjał ludzki, którego wiedza, doświadczenie oraz identyfikowanie się z firmą staje się naszym mocnym filarem.

Oprócz produkowanych przez nas wysokiej jakości okien i drzwi z tworzyw sztucznych w nowoczesnej technologii i oryginalnym wzornictwie, adresujemy naszym Klientom szereg usług dodatkowych podwyższających standard oferowanych wyrobów.

Dotychczasowe działania naszej firmy zostały uhonorowane w 2002 roku przez Staszowską Izbę Gospodarczą "STAMBUŁKĄ STASZOWSKĄ" - specjalnym wyróżnieniem w dowód uznania za osiągnięty postęp i rozwój technologiczno-organizacyjny za rok 2002. W roku 2004 nasza firma została uhonorowana I miejscem w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej - 2004"

P.P.H.U. ANPOL Andrzej Kosiór
28-200 Staszów
NIP:
866-000-53-09
REGON: 291155582
tel. 15 864 21 44
fax. 15 864 70 18wywołano: 449823 razy
Główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Referencje   |   Do pobrania   |   Blog
Copyright (c) 2016 by